• Versatile Billfold - Czekoladowy Brąz

Minimalistyczny porfel skórzany z miejscem na monety.

Brak towaru
239.90
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny

Wszechstronny minimalistyczny portfel męski, stworzony dla ludzi wymagających od portfela miejsca na bilon, lecz nie tylko. Bilonówka została zwymiarowana na typowy wymiar kart i wizytówek, przez co mogą z niej skorzystać osoby, które potrzebują więcej miejsca na wymienione rzeczy. Mimo tego, że jest toportfel z bilonówką, „Vertisile" zachowuje klasyczny i minimalistyczny wygląd, a przy tym jest znacznie cieńszy od typowych portfeli. Grubość portfela niezapełnionego to ok. 1,0 cm.

Cienki portfel z miejscem na monety w kolorze: Czekoladowy Brąz

Zaprezentowany klasyczny portfel męski jest produktem na co dzień, który odpowiada na wszystkie wymagania stawiane od użytkowników. Cienki portfel na bilon, karty i banknoty - taki jest Versatile.

Specyfikacja

Na pewno posiadasz w portfelu kartę płatniczą używaną praktycznie codziennie, a reszta kart w Twoim portfelu? Dowód osobisty, prawo jazdy, karta klubowicza itd... Potrzebujesz je mieć w kieszeni, ale jak często ich używasz? wyjmujesz je z portfela, czy leżą w nim miesiącami?

- Główna kieszeń w portfelu z przeznaczeniem na najczęściej używaną kartę.

- Kieszeń wewnętrzna, która mieści ok. 7 kart.

- Typowa przestrzeń na banknoty, a także w miarę potrzeby 2 miejsca na często używaną kartę, do której będzie szybki dostęp.

- Portfel dostosowany do wymiarów najwyższych nominałów pieniężnych Pln, Euro, Dolar.

- Bilonówka w portfelu zwymiarowana na typowy wymiar kart i wizytówek.

- Dokładny wymiar prezentowanego portfela:

zamknięty: 10,2 x 8,5 x 1,0 cm
otwarty: 10,2 x 18,0 x 0,5 cm

Design

-Portfel w klasycznym stylu, które w łącząc się z wysoką jakością tworzą produkt na lata.

- Minimalistyczna konstrukcja idący w parze z wygodą użytkowania.

- Każdy portfel Jedre wykonany jest z tego samego rodzaju skóry oraz w tych samych kolorach klasycznych, przez co niwelują problem dopasowania galanterii skórzanej w garderobie.

- Nici w tym samym kolorze co materiał, współtworzą klasyczny wygląd portfela.

- Napka w kolorze złotym dodająca elegancji.

Wykonanie

- Materiał z jakiego wykonany został portfel, to najwyższej jakości skóra naturalna bydlęca, garbowana z wykorzystaniem naturalnych garbników roślinnych. Proces jest najlepszą metodą garbowania - najtrwalszą, zachowuje klasyczny wygląd i zapach skóry naturalnej oraz jest to najdroższa metoda wyprawiania skóry.

- Antyalergiczna napa wykonana z mosiądzu.

- Versatile został wyprodukowany w całości w Polsce przez specjalistów branży kaletniczej.

- Ręcznie wykończone krawędzie w portfelu z współpracą z kaletniczymi narzędziami i naturalnymi preparatami.

- Lico skóry zabezpieczone przed działaniem promieni słonecznych oraz wody. Dzięki zastosowanych preparatach do skóry zachowuje naturalny wygląd i zapach skóry.

Uwaga: Skóra może się lekko różnić sztywnością, grubością oraz kolorem, w zależności od serii i miejsca wycięcia w błamie. Zastosowana bydlęca skóra może posiadać naturalne jarzma, skazy które są dowodem na autentyczność i dodają szlachetności produktom.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie