• Tourist Billfold - Czerń

Minimalistyczny skórzany portfel na paszport, karty i banknoty.

189.90
szt.
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny

Idealny produkt dla ludzi podróżujących, którzy potrzebują elegancki portfel na paszport. Alternatywą wykorzystania slotu są również dokumenty pojazdu, a więc „Tourist" to szczupły kompan w każdej podróży: niezapełnione eleganckie etui na dokumenty to ok. 0,6 cm - ten minimalistyczny portfel skórzany ma grubość zbliżoną do samego paszportu.

Portfel podróżny Tourist w kolorze: Czarny

Cienki portfel na paszport ma oczywiste zastosowanie - zabezpieczenie przed zniszczeniem i przenoszenie paszportu w wygodny, oryginalny i elegancki sposób. Billfold skórzany jest również bardzo dobry jako etui na dokumenty pojazdu.

Specyfikacja

- Dwa sloty z przeznaczeniem na karty lub banknoty.

- Dwie kieszenie wewnętrzne mieszczące ok. 3 karty.

- Slot na dokumenty dostosowany do wymiarów paszportu.

- Dokładny wymiar prezentowanego portfela: 
zamknięty: 14,4 x 10,0 x 0,6 cm
otwarty: 14,4 x 20,7 x 0,3 cm

Design

- Portfel klasyczny skórzany, który w połączeniu z wysoką jakością materiału i wykonanie tworzą produkt, który przetrwa wiele lat.

- Minimalistyczna konstrukcja portfela.

- Portfel marki Jedre produkowany jest w tym samym, solidnym rodzaju skóry oraz w tych samych klasycznych kolorach w modzie męskiej, przez co niwelują problem dopasowania galanterii skórzanej w garderobie.

- Nici w tym samym kolorze co skóra portfela - współtworzą klasyczny wizerunek portfela.

Wykonanie

- Portfel wykonano z skóry bydlęcej, czyli prawdopodobnie najtrwalszej skóry na świecie, dodatkowo wyrabianej roślinnie. Znany od wieków proces garbowania daje trwałość, piękny naturalny wygląd skóry i charakterystyczny zapach.

- Produkt wyprodukowany w Polsce dzięki współpracy z grupą kaletników.

- Ręczne, czasochłonne wykończenie krawędzi.

- Lico - przednia część skóry została zabezpieczona preparatami przed oddziaływaniem wody, która niszczy skórę oraz słońca, który powoduje między innymi wyblaknięcie.

Uwaga: Skóra może się lekko różnić sztywnością, grubością oraz kolorem, w zależności od serii i miejsca wycięcia w błamie. Zastosowana bydlęca skóra może posiadać naturalne jarzma, skazy które są dowodem na autentyczność i dodają szlachetności produktom.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie